O nás

    Spoločnosť ZM Technik spol. s r.o. je spoločnosť poskytujúca široku škálu produktov. Na tejto internetovej stránke môžete nájsť prehľad produktov káblových vlekov, zaťahovacích a prevíjacích zariadení, príslušenstva a pod. Inými slovami produkty pre transport, pokladanie, prevíjanie a uskladnenie káblov.
    Pre našich zákazníkov zabezpečujeme služby týkajúce sa ponuky, predaja, dovozu a servisu s cieľom uspokojiť požiadavky a nároky v čo najkratšom čase a tým si získať na trhu miesto spoľahlivého partnera.
    Spoločnosť ZM Technik spol. s r.o. sa stala výhradným zástupcom renomovaných výrobcov VOLTA MACCHINE (IT)  a SEB International L.t.d. (UK) pre Slovenskú republiku. Katalógy produktov možete nájsť TU.
    V prípade Vášho záujmu neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo kontaktným formulárom, ktorý môžete nájsť TU.


    Ak sa zaujímate o iné produkty, ktoré spoločnosť ZM Technik spol. s r.o. poskytuje, môžete navštíviť stránku spoločnosti www.zmtechnik.sk. Na tejto webovej lokalite sú predstavené produkty z oblasti automatzácie, presnejšie pneumatických prvkov, senzoriky, strojárenských súčiastok a elektro komponentov.

Tešíme sa na Vašu návštevu! 

 

© ZM Technik spol. s r.o.